ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΘΛΑΣΗ
elenfrdeitptrues

"Εκδηλώσεις ημερολογίου"

"Νοεμβρίου",
2020
"26 "Νοεμβρίου" 2020"
"Δε "Τρ "Τε "Πέ "Πα "Σά "Κυ
26 27 28 29 30 31 1 "Sunday, 1 November 2020"
2 "Monday, 2 November 2020" 3 "Tuesday, 3 November 2020" 4 "Wednesday, 4 November 2020" 5 "Thursday, 5 November 2020" 6 "Friday, 6 November 2020" 7 "Saturday, 7 November 2020" 8 "Sunday, 8 November 2020"
9 "Monday, 9 November 2020" 10 "Tuesday, 10 November 2020" 11 "Wednesday, 11 November 2020" 12 "Thursday, 12 November 2020" 13 "Friday, 13 November 2020" 14 "Saturday, 14 November 2020" 15 "Sunday, 15 November 2020"
16 "Monday, 16 November 2020" 17 "Tuesday, 17 November 2020" 18 "Wednesday, 18 November 2020" 19 "Thursday, 19 November 2020" 20 "Friday, 20 November 2020" 21 "Saturday, 21 November 2020" 22 "Sunday, 22 November 2020"
23 "Monday, 23 November 2020" 24 "Tuesday, 24 November 2020" 25 "Wednesday, 25 November 2020" 26 "Thursday, 26 November 2020" 27 "Friday, 27 November 2020" 28 "Saturday, 28 November 2020" 29 "Sunday, 29 November 2020"
30 "Monday, 30 November 2020" 1 2 3 4 5 6
"Να προβληθούν γεγονότα απο όλες τις κατηγορίες"


Επικοινωνήστε μαζί μας (210)6855041-2 ή (210)3611275, (210)3610252 και προγραμματίστε την επίσκεψή σας! 

http://diathlasi.gr   info@diathlasi.gr