ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΘΛΑΣΗ
elenfrdeitptrues

"Εκδηλώσεις ημερολογίου"

"Σεπτεμβρίου",
2021
"22 "Σεπτεμβρίου" 2021"
"Δε "Τρ "Τε "Πέ "Πα "Σά "Κυ
30 31 1 "Wednesday, 1 September 2021" 2 "Thursday, 2 September 2021" 3 "Friday, 3 September 2021" 4 "Saturday, 4 September 2021" 5 "Sunday, 5 September 2021"
6 "Monday, 6 September 2021" 7 "Tuesday, 7 September 2021" 8 "Wednesday, 8 September 2021" 9 "Thursday, 9 September 2021" 10 "Friday, 10 September 2021" 11 "Saturday, 11 September 2021" 12 "Sunday, 12 September 2021"
13 "Monday, 13 September 2021" 14 "Tuesday, 14 September 2021" 15 "Wednesday, 15 September 2021" 16 "Thursday, 16 September 2021" 17 "Friday, 17 September 2021" 18 "Saturday, 18 September 2021" 19 "Sunday, 19 September 2021"
20 "Monday, 20 September 2021" 21 "Tuesday, 21 September 2021" 22 "Wednesday, 22 September 2021" 23 "Thursday, 23 September 2021" 24 "Friday, 24 September 2021" 25 "Saturday, 25 September 2021" 26 "Sunday, 26 September 2021"
27 "Monday, 27 September 2021" 28 "Tuesday, 28 September 2021" 29 "Wednesday, 29 September 2021" 30 "Thursday, 30 September 2021" 1 2 3
"Να προβληθούν γεγονότα απο όλες τις κατηγορίες"


Επικοινωνήστε μαζί μας (210)6855041-2 ή (210)3611275, (210)3610252 και προγραμματίστε την επίσκεψή σας! 

http://diathlasi.gr   info@diathlasi.gr